ČLÁNKY
Otrava z hub dostala osm vysokoškoláků do nemocniceOsm vysokoškolských studentů skončilo v noci na středu v táborské a českobudějovické nemocnici. Stalo se tak poté, co snědli jídlo připravené z hub. Pokrm obsahoval zřejmě i jedovaté.
„Těsně po půlnoci zasahovaly posádky zdravotnické záchranné služby z Tábora u hromadné otravy studentů v kempu ve Veselí nad Lužnicí. Po houbové večeři začalo osm lidí ve věku 23 až 25 let pociťovat příznaky otravy ve formě zažívacích obtíží. Polovina byla převezena do nemocnice v Táboře, polovina skončila v Českých Budějovicích,“ řekl Právu lékař zdravotnických záchranářů Milan Kratochvíl.
Podle mluvčího českobudějovické nemocnice Jana Duška tři studentky stále leží v nemocnici. Nejsou ale v ohrožení života. „Stále čekáme na výsledky, zda šlo o otravu,“ sdělil Právu.
(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)
PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH
|
BALADA ZDENĚK * 01.12.1987 hledaný |
FILIP MIROSLAV * 28.12.1955 pohřešovaný |
HULENOVÁ ALENA * 05.05.1947 pohřešovaná |
LAKATOŠ ROBERT * 24.06.1990 hledaný |
|
RAETHER MICHAL * 17.10.1986 pohřešovaný |
ŠRÁMEK PATRIK * 23.09.2009 hledaný |
(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

